KazNARU

Су, жер және орман ресурстары факультетінің Академиялық комитеті

Аты, тегі, әкесінің аты

Лауазымы

Махмудова Л. К.

«Су ресурстары және мелиорация» кафедрасының г.ғ.к., қауым. профессор  – академиялық комитет төрайымы

Жакупова Ж.З.

«Су ресурстары және мелиорация» кафедрасының қауым. профессоры, PhD, академиялық комитет хатшысы

Даярлау бағыты

Токтасынова Ф.А.

«Орман ресурстары, аңшылықтану және балық шаруашылығы» кафедрасының қауым. профессоры,  PhD

Жилкибаева Э.С.

 

«Орман ресурстары, аңшылықтану және балық шаруашылығы» кафедрасының  а/ш.ғ.к., қауым. профессор

Орайханова А.А.

«Орман ресурстары, аңшылықтану және балық шаруашылығы» кафдрасының аға оқытушысы, PhD

Сатыбалдиева Г.Т.

«Орман ресурстары, аңшылықтану және балық шаруашылығы» кафедрасының  а.ш.ғ. магистрі

Адилбаева Ж.Б.

«Орман ресурстары, аңшылықтану және балық шаруашылығы» кафедрасының   аға оқытушысы

Искакова Г.О.

"Орман ресурстары, аңшылықтану және балық шаруашылығы" кафедрасының аға оқытушысы

Тоқсабаева Б.С.

"Орман ресурстары, аңшылықтану және балық шаруашылығы" кафедрасының аға оқытушысы

Исмаилова Г.К.

«Су ресурстары және мелиорация» кафедрасы меңгерушісінің м.а., г.ғ.к., аға оқытушы

Қозыкеева А.Т. 

«Су ресурстары және мелиорация» кафедрасының т.ғ.д, профессор

Ануарбеков Қ.Қ.

«Су ресурстары және мелиорация» кафедрасының қауым. профессоры, PhD

Сейтасанов И.С.

«Су ресурстары және мелиорация» кафедрасының т.ғ.к, профессор

Кайыпбаев Е.Т.

«Су ресурстары және мелиорация» кафедрасының қауым. профессоры, PhD

Серикбаева Г.К.

«Жер ресурстары және кадастр» кафедрасының меңгерушісі, PhD

Джангарашева Н.В.

«Жер ресурстары және кадастр» кафедрасының э.ғ.д., профессор

Балқожа М.Ә.

«Жер ресурстары және кадастр» кафедрасының аға оқытушысы

Жұмыс берушілердің және білім алушылардың тізімі

Баймуханбетов С.С.

РМҚК «Қазақ орман орналастыру кәсіпорны» директоры

Акоев М.Т.

«Охотзоопром ӨБ» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны», Жануарлар дүниесі қорғау қызметінің басшысының орынбасары

Ахметов Р.С.

«Ә.Н. Бөкейхан атындағы Қазақ орман шаруашылығы және агроорманмелиорация ғылыми-зерттеу институты» ЖШС директор

Шуаков Б.С.

ЖШС «Stamp service»  директоры

Рябцев А.Д.

«Казгипроводхоз институты» ЖШС директоры

Жупарбеков А.Б.

"Азаматтарға арналған үкімет "МК" КЕАҚ Алматы қ. бойынша филиалы Агрохимиялық, топырақ зерттеу және кешенді іздестіру жұмысы департаменті, жерге орналастыру және жерді қалпына келтіру басқармасының жетекшісі

Рсымбетов Б.А.

"Азаматтарға арналған үкімет "МК" КЕАҚ Алматы қ. филиалының Жер кадастрының Басқармасының сарапшы-жерге орналастырушысы, PhD

Дәуренқұлов Б.Б.

«Halyk Balyk» ЖШС бас директоры

Тойметова Д.

«6В08201- Балық шаруашылығы» білім беру бағдарламасы   404К тобының студенті

Исаева М.

«6В07308- Кадастр» білім беру бағдарламасы  20-10  тобының студенті

Айтбай Д.

«6В08601- Су ресурстарын басқару» білім беру бағдарламасы  21-16 к  тобының студенті

Жұмабай А.

«6В07307- Жерге орналастыру» білім беру бағдарламасы 20-08К тобының студенті

Аязсофы А.М.

«7М08602-Жерді мелиорациялау, баптау және қорғау» білім беру бағдарламасының магистранты

Есімбек Б.

«8D08302-Орман ресурстары және орман шаруашылығы»   білім беру бағдарламасының  докторанты

Оңласын Ұ.Қ.

2021 жылғы «8D08601 - Су ресурстары және суды пайдалану» білім бағдарламасы бойынша түлек

Ахмади Н.

2022 жылғы «Жерге орналастыру» білім беру бағдарламасы бойынша түлек

Қабдолда А.

2022 жылғы «Кадастр» білім беру бағдарламасы бойынша түлек

Увалиева Б.

2022 жылғы «Орман ресурстары және орман шаруашылығы» білім беру бағдарламасы бойынша түлек