Халықаралық ауыл шаруашылығы форумы: жасыл күн тәртібі және ауыл шаруашылығы

2024 жылдың 22 мамырында «Жер ресурстары және кадастр» кафедрасының ассистенті Айтхожаева Гүлсім Сұлтанқызы Нови-Сад университетінде (Сербия) AGROKAZ жобасы аясында Эразмус+ бағдарламасымен бірге Сербия ауылшаруашылық экономистері қауымдастығы ұйымдастырған «Жасыл күн тәртібі және ауыл шаруашылығы» халықаралық ауылшаруашылық форумында «Көміртегі шаруашылығытұрақты ауыл шаруашылығына апаратын жол» тақырыбында баяндама жасады..

Форумға Сербия, Хорватия, Грекия, Македония және Қазақстанның ғалымдары, студенттері мен ауыл шаруашылығы тауар өндірушілері қатысты. Қатысушылар өз зерттеулерінің нәтижелерімен бөлісіп, табиғатты сақтау және органикалық егіншілік саласындағы фермерлердің өзекті мәселелеріне тоқталды.