АЛҒЫС АЙТУ КҮНІ

2024 жылдың ақпан айының 29-шы жұлдызында «Жер ресурстары және кадастр» кафедрасының қауымдастырылған профессоры Омарбекова Ардақ Диханбаевна өзі жетекшілік ететін КД-20-11К тобының студенттерімен 1-наурыз «Алғыс айту» күніне орай мерекелік іс-шараны ұйымдастырды.  Мерекелік іс-шараға «Су, жер және орман ресурстары» деканның оқу ісі жөніндегі орынбасары Мұрат Кенжебекұлы, «Жер ресурстары және кадастр»  кафедра меңгерушісі Гаухар Каналбековна  және оқытушы-профессор құрамы қатысты.

Студенттер тарапынан іс-шараға дайындаған презентация, видео-ролигы және әндермен  профессор-оқытушыларды құттықтады.

Жақсыны жаманнан ажыратып, болашақ өмірге сеніммен қадам басуға бағыт-бағдар берген барлық профессор-оқытушыларға мың алғыс!