ҚазҰАЗУ ӨКІЛДЕРІ ЖАС ҒАЛЫМДАРДЫ ГРАНТТЫҚ ҚАРЖЫЛАНДЫРУҒА АРНАЛҒАН КОНКУРС ЖЕҢІМПАЗДАРЫ АТАНДЫ

✅  Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігінің 2023-2025 жылдарға арналған ғылыми және ғылыми-техникалық жобалар бойынша жас ғалымдарға гранттық қаржыландыруға арналған конкурсы жеңімпаздарының есімдері белгілі болды.

✅ Қазақ Ұлттық аграрлық зерттеу университетінің «Ветеринария» факультеті «Ветеринарно-санитарная экспертиза и гигиена» кафедрасының қауымдастырылған профессоры,  PhD докторы  Абжалиева Аида Болатбекқызы жеңімпаздардың ең үздігі атанып, бірінші орынды иеленді.

✅ Қазақ Ұлттық аграрлық зерттеу университетінің «Зооинженерия және тағам өнімдерінің технологиясы» факультеті «Технология және азық-түлік қауіпсіздігі» кафедрасының аға оқытушы,  PhD докторы  Боранбаева Тоғжан Кенжетайқызы жеңімпаздардың қатарында мерейі үстем болып, төртінші орыннан көрінді.

Жас талантты әріптестерімізді ғылым мен білім саласында қол жеткізген жетістіктерімен құттықтаймыз!

ҚазҰАЗУ Баспасөз қызметі