ИНЖЕНЕРЛЕР МЕН IT МАМАНДАРЫНЫҢ БОЛАШАҒЫ ЗОР

Қазақ ұлттық аграрлық зерттеу университеті цифрландыру, энергетика, машина жасау, өндірістік-техникалық пайдалануды ұйымдастыру және басқару, ауыл шаруашылығы салаларына IT-мамандарын даярлау аясындағы маңызды міндеттерді жүйелі жүзеге асырып келеді.

✅ «Инженерлік–техникалық» факультетінде заманауи техникалық құралдармен және компьютерлік технологиялармен жабдықталған оқу-зертханалық және ғылыми-зерттеу аудиториялары бар. Сапалы білім алу үшін барлық мүмкіндіктер қамтамасыз етілген.

✅ 2023-2024 оқу жылында факультетті 13 білім беру бағдарламасы бойынша 318 бакалавр, оның ішінде 15 түлек үздік дипломмен аяқтап шықты.

✅ Құрметті талапкерлер! Бізбен бірге екі дипломды білікті маман атанғыңыз келсе, сіздерді KazNARU күтеді.

✅ Келіңіздер! Өздеріңіз үшін жаңа мүмкіндіктерді ашыңыздар!

✅ «Ауыл шаруашылығы және биоресурстар», «Ветеринария» білім беру бағдарламалары үшін шекті балл – 50.

✅ KazNARU Алматыдағы студенттерін 100 пайыз жатақханамен қамтамасыз еткен жалғыз оқу ордасы.

✅ Қабылдау комиссиясы көмек көрсетуге дайын.

Тел.: +7 (727) 264-06-13

WhatsApp +7 747 264 08 54