ҚҰРМЕТТІ МЕКТЕП БІТІРУШІ ЖАС ТАЛАПКЕРЛЕР! БОЛАШАҒЫҢДЫ KazNARU АШАДЫ

✅ Сіздер МЕМЛЕКЕТТІК БАСҚАРУ құрылымдарында, ҚҰҚЫҚ ҚОРҒАУ ОРГАНДАРЫНДА қызмет етуді армандайсыздар ма?

✅ Өмірде еліміздің күш-қуатының тірегі – ЭКОНОМИКА, МЕНЕДЖМЕНТ, ҚАРЖЫ, БАНК ЖӘНЕ ТҮРЛІ КОРПОРАЦИЯЛАРДА лидер болғыңыз келе ме?

✅ Табысқа жетелейтін БИЗНЕС пен КӘСІПКЕРЛІК, ШАРУАШЫЛЫҚ ЖҮРГІЗУ СУБЪЕКТІЛЕРІНДЕ өз орныңызды табуға ұмтыласыз ба?

✅Онда сіздерді Қазақ ұлттық агралық зерттеу университетінің «Бизнес және құқық» Жоғары мектебі факультеті күтеді!

✅Бүгін осы факультетті 209 жас маман, оның ішінде 31 түлек ерекше үздік нұсқадағы дипломмен аяқтап отыр.

✅ Замандастарыңыз сіздерді KazNARU қабырғасында сапалы білім алуға шақырады!

✅Келіңіздер! Қазақстандағы ТОП-5 университеті мен шет елдік озық оқу орындарының екі дипломына ие боласыз.

✅ Биыл «Ауыл шаруашылығы және биоресурстар», «Ветеринария» білім беру бағдарламаларына қабылдаудың шекті баллы - 50!

✅ Студенттерін 100 пайыз жатақханамен толық қамтамасыз еткен Алматыдағы жалғыз оқу орны - KazNARU.

✅ Өздеріңіз үшін жаңа мүмкіндіктерді жіберіп алмаңыздар!

✅ Қабылдау комиссиясы сіздерге көмек көрсетуге дайын.

Тел.: +7 (727) 264-06-13

WhatsApp +7 747 264 08 54