ҚҰРМЕТТІ МЕКТЕП БІТІРУШІ ТҮЛЕКТЕР!

ҚҰРМЕТТІ АБИТУРИЕНТТЕР!

✅ Қазақ ұлттық аграрлық зерттеу университеті әлемдік стандарттарға сай, БАКАЛАВР – МАГИСТР – ДОКТОРАНТУРА үш деңгейде білім беру бағдарламалары бойынша білікті мамандар даярлайды.

✅ Бүгінде жас мамандарымыз агроөнеркәсіптік кешен, IТ-технология, энергетика, логистика, орман, жер, су, табиғат ресурстарын пайдалану, бизнес және мемлекеттік басқару салаларында табысты еңбек етуде.

✅ Жоғары стипендия алып, ЕКІ ДИПЛОМҒА ие болғыңыз келсе, өздеріңіз үшін жаңа мүмкіндіктерді ашыңыздар!

✅ KazNARU-да оқи жүріп, Қытай аграрлық университеті, Хэнань ауылшаруашылық университеті (ҚХР), Вагенинген университеті (Нидерланды), Небраска университеті (АҚШ), Варшава жаратылыстану ғылымдары университеті, Малайзияның Паханг университетінде т.б. екінші білім ала аласыздар.

✅ «АУЫЛ ШАРУАШЫЛЫҒЫ ЖӘНЕ БИОРЕСУРСТАР», «ВЕТЕРИНАРИЯ» білім беру бағдарламалары бойынша шекті балл – 50.

✅ KazNARU студеттерін 100 пайыз ЖАТАҚХАНАМЕН қамтамасыз еткен Алматыдағы жалғыз оқу ордасы.

✅ АГРОӨНЕРКӘСІП МАМАНДЫҚТАРЫ СІЗДЕРДІ ТАБЫСҚА ЖЕТЕЛЕЙДІ!

✅ Қабылдау комиссиясы әрбір талапкерге көмек көрсетуге дайын.

Тел.: +7 (727) 264-06-13

WhatsApp +7 747 264 08 54