ҚҰРМЕТТІ АБИТУРИЕНТТЕР!

2024 ЖЫЛЫ 13 ШІЛДЕДЕ ГРАНТТАР КОНКУРСЫНА ҚАТЫСУ ҮШІН ӨТІНІШТЕРДІ ҚАБЫЛДАУ БАСТАЛАДЫ

✅ Талапкерлер өтінішті онлайн форматта еGov арқылы немесе офлайн форматта KazNARU-дың Қабылдау комиссиясы арқылы бере алады.

✅ Және құжаттарды кез келген ЖОО-да (Сіздің орналасқан жеріңіз бойынша) тапсыруға да болады.

✅ Биыл Қазақстанда БАКАЛАВРИАТТА оқу үшін 79 мың ГРАНТ бөлінді. Оның ішінде АГРОӨНЕРКӘСІПТІК мамандықтары да ерекше қамтылған.

✅ Қазақ ұлттық аграрлық зерттеу университеті еліміздегі агроөнеркәсіптік кешен, IT-технологиялар, логистика, бизнес және менеджмент саласында жоғары білікті мамандар даярлайтын жетекші оқу орны.

✅ Биыл «Ауыл шаруашылығы және биоресурстар», «Ветеринария» білім беру бағдарламалары үшін шекті балл – 50.

✅ Студенттеріміз жоғары стипендия алады.

✅ KazNARU Алматыдағы студенттерін 100 пайыз жатақханамен қамтамасыз еткен жалғыз оқу ордасы.

✅ Келіңіздер! Қабылдау комиссиясы әрбір талапкерге толық ақпарат беріп, көмек көрсетуге дайын.

Тел.: +7 (727) 264-06-13
WhatsApp +7 747 264 08 54