ҚҰРМЕТТІ ЖАС ТАЛАПКЕРЛЕР!

АГРАРЛЫҚ МАМАНДЫҚТАР CІЗДЕРДІ ТАБЫСҚА ЖЕТЕЛЕЙДІ

✅ Қазақ ұлттық аграрлық зерттеу университеті агроөнеркәсіптік кешен, IT-технологиялар, логистика, бизнес және менеджмент саласында жоғары білікті мамандар даярлайды.

✅ Биыл «Ауыл шаруашылығы және биоресурстар», «Ветеринария» білім беру бағдарламалары үшін шекті балл – 50.

✅ Грантқа түсіп, жоғары стипендия алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз.

✅ KazNARU Алматыдағы студенттерін 100 пайыз жатақханамен қамтамасыз еткен жалғыз оқу ордасы.

✅ Келіңіздер! Ауыл шаруашылығы мамандықтары сіздерді табысқа жетелейді!

✅ Мемлекеттік білім беру грантын беру жөніндегі конкурсқа қатысу үшін құжаттарды қабылдау 2024 жылғы 20 шілдеге дейін жүргізіледі. Су тасқыны болған аймақтардағы талапкерлер үшін 24 шілдеге дейін ұзартылды.

✅ Өтінішті KazNARU қабылдау комиссиясы арқылы немесе онлайн режимінде «Электрондық үкімет» порталы арқылы беруге болады.

✅ Сондай-ақ, құжаттарды кез келген ЖОО-да (Сіздің орналасқан жеріңіз бойынша) тапсыруға болады.

✅ Қабылдау комиссиясы әрбір талапкерге толық ақпарат беріп, көмек көрсетуге дайын.

Тел.: +7 (727) 264-06-13

WhatsApp +7 747 264 08 54