KazNARU ВИРТУАЛДЫ ҚАБЫЛДАУ КОМИССИЯСЫ ОНЛАЙН ЖҮЙЕСІНДЕ ЖҰМЫС ІСТЕЙДІ

ҚҰРМЕТТІ ЖАС ТАЛАПКЕРЛЕР!

✅ Қазақ ұлттық аграрлық зерттеу университетінің виртуалды қабылдау комиссиясы қашықтан жұмыс істеу арқылы сіздерге білім беру бағдарламалары мен факультеттер туралы толық ақпарат береді.

✅ Қабылдау 2024 жылғы 13-20 шілде аралығында жүзеге асырылады. Су тасқыны болған аймақтардағы талапкерлер үшін 24 шілдеге дейін ұзартылды.

✅ Сондай-ақ, құжаттарды KazNARU-ға келіп немесе кез келген ЖОО-да (Сіздің орналасқан жеріңіз бойынша) тапсыруға болады.

✅ KazNARU агроөнеркәсіптік кешен, IT-технологиялар, логистика, бизнес және менеджмент саласында жоғары білікті мамандар даярлайды.

✅ Биыл «Ауыл шаруашылығы және биоресурстар», «Ветеринария» білім беру бағдарламалары үшін шекті балл – 50.

✅ KazNARU Алматыдағы студенттерін 100 пайыз жатақханамен қамтамасыз еткен жалғыз оқу ордасы.

✅ Грантқа түсіп, жоғары стипендия алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз.

Келіңіздер! Ауыл шаруашылығы мамандықтары сіздерді табысқа жетелейді!

Тел.: +7 (727) 264-06-13

WhatsApp +7 747 264 08 54