СПОРТ АЛАҢЫНДА ЖАСЫНДАЙ ЖАРҚЫЛДАҒАН ҰСТАЗДАР

Қазақ ұлттық аграрлық зерттеу университетінің Спорт залында профессор-оқытушылар құрамы мен қызмекерлері арасында "Денсаулық – 2024" спартакиадасы өтуде.

✅ «Дене тәрбиесі және спорт кафедрасының» меңгерушісі Меруерт Тұяқбаева білім алушылардың қысқы каникулда жүрген сәттерін оңтайлы пайдаланып, спорттың 9 түрінен өзара күш сынасқан ұстаздар мен қызметкерлер екінші жағынан денсаулықтарын шыңдауға мүмкіндік алғанын атап өтті.

✅ «Біздің университетте заманауи үлгідегі спорт кешені, спорттық құралдармен жабдықталған тренажерлық зал, жаздық футбол алаңы және бір жабық мини футбол алаңы, жүгіру жолағы жасалған Орталық стадионымыз бар. Білім алушылардың жан-жақты дамыған тұлға ретінде қалыптасуына және ұстаздардың бос уақыттарында спортпен шұғылдануына тікелей қызмет ететін осындай нақты жағдайлар жасап, үлкен қолдау көрсетіп отырған университет басшылығына алғысымыз зор», - дейді Меруерт Тұяқбаева.

✅ Агроөнеркәсіптік кешен, экология, IТ-технология, энергетика, логистика, бизнес және басқару салалары үшін жоғары білікті мамандар даярлайтын ҚазҰАЗУ студенттерін жатақханамен толық қамтамасыз еткен Алматы қаласындағы жалғыз университет екенін де айта кетейік.

✅ Студент жастарымыз осындай білікті де, жан-жақты интеллектуалды дамыған, шынайы спортпен айналысатын ұстаздардан дәріс алатындарын мақтан тұтады!

ҚазҰАЗУ Баспасөз қызметі.