Еліміздің және туған өлкеміздің аграрлық саласын дамытуды мақсат тұтқан мектеп бітіруші түлектерді университетіміздің  «Агробиология» факультеті білім алуға шақырады!

📌Егер, сіздер KazNARU мен шет елдің озық университеттерінде қатар білім алып, екі дипломға ие  болғыларыңыз келсе, әрқашан есігіміз ашық!

✅ Бізді таңдау арқылы сіздер үлкен өмірге жолдама аласыздар!

📌Сондай-ақ, KazNARU студенттері шет елдерде, Ұлыбританияның Гленкарс, Ротвелл қалаларында (Ұлыбритания және Солтүстік Ирландия біріккен Корольдігі) «Агробиология» факультетінің 4 курс студенттері өндірістік практикадан, ал 2 магистрантт зерттеу практикасынан өтіп келді.

📌Академиялық оралымдылық бағдарламасы бойынша Венгрияның Геделе қаласындағы «Венгрия ауыл шаруашылығы және жаратылыстану ғылымдары» университетінде 3 курс студенттері Бағди Елиза мен Ізтай Қасымхан білімдерін жетілдіруде.

Аграрлық мамандықтар сіздерді зор табыс пен үлкен жетістіктерге бастайды!