МЕКТЕП БІТІРУШІ ЖАС ТҮЛЕКТЕРМЕН КЕЗДЕСУЛЕР ЖАЛҒАСУДА

Қазақ ұлттық аграрлық зерттеу университеті «Зооинженерия және тағам өндірісінің технологиясы» факультетінің кәсіби бағдар беру мақсатында құрылған тобы Арал ауданындағы мектептерде өз жұмыстарын бастады.

✅ «Тағам өнімдерінің технологиясы және қауіпсіздігі» кафедрасының аға оқытушысы Саттар Исматуллаев пен «Азық-түлік өнімдерінің технологиясы» мамандығы бойынша бакалаврдың 4 курс студенті Нұрмұхамед Тұлпаров түлектермен кездесіп, KazNARU туралы буклеттер мен ақпараттар ұсынып, олардың қызықтырған сұрақтарына толық жауап берді.

✅ Ал, «Ветеринария» факультетінің «Акушерлік хирургия және өсіп-өну биотехнологиясы» кафедрасының ага окытушысы Назым Акимжан мен қауымдастырылған профессор Гүлжан Омарбекова Алматы қаласындағы Жетісу ауданының №87 жалпы білім беретін мектебінің жоғары сынып бітіруші түлектерімен жүздесті.

✅ Негізгі мақсат біреу – мектеп бітірушілерге болашақ мамандығын дұрыс таңдауға бағыт беру, ауылшаруашылығы маманы боламын деген талапкерлерге университет факультеттерінің ерекшелігін таныстыру.

✅ Егер, жас түлектер KazNARU мен шет елдік озық университеттерде қатар оқып, екі дипломға ие болғылары келсе, есігіміз әрқашан ашық!

Аграрлық мамандықтар жастарды зор табыстар мен жетістіктерге бастайды!