Халықаралық институционалдық аккредитация

✅ 2024 жылғы сәуір айының 3-5 жұлдыздары аралығында Тәуелсіз аккредиттеу және рейтинг агенттігінің (IAAR) сыртқы сараптау комиссиясы (ВЭК) Қазақ ұлттық аграрлық зерттеу университетінің сапасының IAAR халықаралық институционалдық аккредиттеу стандарттарына сәйкестігіне бағалау жүргізеді.

✅ IAAR ВЭК төрағасы – Алексей Анатольевич Ряднов, биология ғылымдарының докторы, профессор, РЖҒА (Ресей жаратылыстану ғылымдары академиясының) академигі, Волгоград мемлекеттік аграрлық университетінің ғылыми-зерттеу жұмысы жөніндегі проректоры (Волгоград қ., Ресей Федерациясы).

✅ Институционалдық аккредиттеу барысында ВЭК мүшелерінің ЖОО басшылығымен, профессорлық-оқытушылық құраммен, білім алушылармен кездесуі өтеді. Сондай-ақ аудиторияларды, зертханалар мен практика базаларын көзбен шолып тексеру жүргізіледі, аккредиттелетін білім беру бағдарламаларының құжаттары зерделенеді.