KazNARU ҰЖЫМЫ МЕН СТУДЕНТТЕРІ «АЛМАТЫ – БІЗДІҢ ОРТАҚ ҮЙІМІЗ» АТТЫ ҚАЛАЛЫҚ СЕНБІЛІКТЕ

Оңтүстік астанамызда 8 сәуір мен 8 мамыр аралығында өтіп жатқан «Алматы – біздің ортақ үйіміз» науқанының басты мақсаты – қалалық инфрақұрылымдарға ұқыпты қарау құндылығын қалыптастыру, тұрғындар арасында жоғары азаматтық жауапкершілік пен экологиялық мәдениетті тәрбиелеу және жеке экологиялық бастамаларды қолдау мен іске асыруға жағдай жасау.

✅ Үшінші аптада, яғни 22-28 сәуір аралығында «Біздің қала – біздің таулар, өзендер мен көлдер» девизімен ұйымдастырылған сенбілікке ұласты. Осыған байланысты әрбір мекеме ұжымы өздерінің саябақтарында, скверлерде, тау бөктері мен өзен жағалауларын тазартып, абаттандыру мен көгалдандыруға қатысуда.

✅ Қазақ ұлттық аграрлық зерттеу университетінің ұжымы мен ұстаздары да, студенттері де бұл істен шет қалмады. Олар бір кісідей сенбілікке шығып, оқу ғимараттары мен жатақханалардың алдын, гүлзарларды тазартып, ағаштарды әктеді.

✅ Ал, «Ветеринария», «Агробиология», «Зооинженерия, «Су, жер және орман ресурстары» факультеттерінің 300 студенті «Алатау» паркінде тал отырғызу жұмыстарымен айналысты. «Бизнес және құқық» Жоғары мектебі және «Инженерлік- техникалық» факультеттің 100 студенті Рысқұлов даңғылының (Құлжа тракті) бойында тазалық жұмыстарын жүргізуге белсене қатысты.