KazNARU СТУДЕНТТЕРІ РЕСПУБЛИКАЛЫҚ ОЛИМПИАДА ЖЕҢІМПАЗДАРЫ!

2024 жылдың 23-24 мамарында Алматы Технологиялық университетінде Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындарының студенттері арасында В068 – "Тамақ өнімдерін өндіру", В076 – "Стандарттау, сертификаттау және метрология" білім беру бағдарламаларының топтары бойынша XVI Республикалық пәндік олимпиада болып өтті.

✅ Қазақ ұлттық аграрлық зерттеу университетінің атынан қатысқан:

6В07208 - "Қайта өңдеу өндірістерінің технологиясы", 6В07207 - "Азық-түлік өнімдерінің технологиясы" білім беру бағдарламаларының 3 курс студенттері Орынбасар Абдина, Белтай Алтынай, Шотан Саят (жетекшілік еткен оқытушы Сейсеналы Мақпал);

6В07501 "Стандарттау және сертификаттау" білім беру бағдарламасының 2 курс студенттері Әбдуәлі Нұрбол, Камалбек Камила, Орман Аружан, «жетекшілік еткен оқытушы Искакова Жанат Абдуллақызы) Республикалық пәндік олимпиадада бақ сынасты.

✅ Қазақстанның 20 жоғары оқу орнынан келген 21 команда мен 63 студент II кезеңде өз білімдері мен кәсіби бағытта үйренген дағдыларын көрсетті.

✅ Олимпиада қортындысында университеттің В068 - "Тағам өнімдерін өндіру", В076 - "Стандарттау, сертификаттау және метрология" білім беру бағдарламалары тобы бойынша командалары жалпы командалық есепте жүлделі III орынға ие болды.

✅ Университетіміздің абыройын асқақтатқан жүлдегер студенттерімізді кезекті жеңістерімен құттықтаймыз және алдағы уақытта да сәттіліктер тілейміз!