КӨПТЕН КҮТКЕН ЖАҒЫМДЫ ЖАҢАЛЫҚ!

БИЫЛ«АУЫЛ ШАРУАШЫЛЫҒЫ ЖӘНЕ БИОРЕСУРСТАР», «ВЕТЕРИНАРИЯ» БІЛІМ БЕРУ БАҒДАРЛАМАЛАРЫ БОЙЫНША ШЕКТІ БАЛЛ – 50 БАЛЛ БОЛЫП БЕЛГІЛЕНДІ

✅ Бұл туралы бүгін Қазақ ұлттық аграрлық зерттеу университетінің Басқарма Төрағасы – Ректоры, ҚР ҰҒА Президенті Ақылбек Күрішбаев «Жазғы мектеп – 2024» курстарының жабылу салтанатында мәлім етті.

✅ «Біз бұл жаңалықты көптен күттік! Күтіп қана қоймай, отандық жоғары оқу орындары арасындағы теңсіздікті жою мақсатында үлкен жұмыстар жүргіздік. Соңғы жылдары ауыл шаруашылығы, суды басқару және ветеринария саласындағы мемлекеттік гранттардың 60 пайызына дейін игерілмей қалғанын ел Президентіне, Үкіметке, Ғылым және жоғары білім, Ауыл шаруашылығы министрліктерінің назарына жеткізіп, өз ұсыныстарымыбен шықтық. Ұсынысымызды мемлекеттік органдар мен ғылыми қауымдастық қызу қолдады. Енді міне, сол кеткен олқылықтардың орнын толтырудың мүмкіндігі туды. Әсіресе, ауыл мектептерінің түлектері үшін аграрлық университеттерге түсуге тіклей жол ашылды», - деді университет басшысы Ақылбек Қажығұлұлы.

✅ ҚАЗАҚ ҰЛТТЫҚ АГРАРЛЫҚ ЗЕРТТЕУ УНИВЕРСИТЕТІ МЕКТЕП ТҮЛЕКТЕРІН ОҚУҒА ШАҚЫРАДЫ!

✅ БІЗБЕН БІРГЕ ЕКІ ДИПЛОМДЫ САПАЛЫ БІЛІМ АЛЫП, ӨЗІҢІЗ ҮШІН ЖАҢА МҮМКІНДІКТЕРДІ АШЫҢЫЗ!

✅ АУЫЛ ШАРУАШЫЛЫҒЫ МАМАНДЫҚТАРЫ СІЗДЕРДІ БОЛАШАҚҚА БАСТАЙДЫ!

✅ Қабылдау комиссиясы әрбір талапкердің оқуға түсуі, білім беру бағдарламалары бойынша сұрақтарына толық жауап беріп, көмек көрсетуге дайын.

Тел.: +7 (727) 264-06-13

WhatsApp +7 747 264 08 54