«АЛМАТЫ МЕТОРПОЛИТЕН» KazNARU-ға ҚОЛДАУ КӨРСЕТУДЕ

✅ Заманауи технологиялар мен жолаушылар тасымалдау поездары бар «Алматы метрополитені» еліміздегі жетекші оқу ордасы – Қазақ ұлттық аграрлық зерттеу университетінің тыныс-тіршілігі туралы бейне роликтерді екі тілде іске қосып, барлық станциялар мен вагондарда тәулік бойы көрсете бастады.

✅ Күніне 90 мыңнан аса жолаушы тасымалдайтын «Алматы метрополитені» ұжымына университетке қолдау көрсеткені үшін алғыс білдіре отырып, талапкерлердің есіне 2024 жылғы 20 маусымда KazNARU Қабылдау комиссиясы ресми өз жұмысын бастағанын еске саламыз.

✅ Қабылдау комиссиясы 20.06 – 25.08.2024 жж. аралығында жұмыс істейтін болады.

✅ Биыл «Ауыл шаруашылығы және биоресурстар», «Ветеринария» білім беру бағдарламалары үшін шекті балл – 50.

✅ Студенттеріміз жоғары стипендия алады.

✅ KazNARU Алматыдағы студенттерін 100 пайыз жатақханамен қамтамасыз еткен жалғыз оқу ордасы.

✅ Бізбен бірге сапалы білім алып, екі дипломды білікті маман атанғыңыз келсе, келіңіздер, күтеміз! Өздеріңіз үшін жаңа мүмкіндіктерді ашыңыздар!

✅ Қабылдау комиссиясы әрбір талапкердің сұрақтары бойынша толық жауап беріп, көмек көрсетуге дайын.

Тел.: +7 (727) 264-06-13

WhatsApp +7 747 264 08 54