ҚазҰАЗУ халықаралық кеңсесі ҚазҰАЗУ-ға түсу үшін шетелдік студенттерді белсенді түрде қабылдауда.

Үміткерлердің арасында әртүрлі аграрлық мамандықтар бойынша оқу мүмкіндігін қарастыратын кәсіпкерлер, оқуды бітірейін деп жатқан студенттер бар.

Енді агромамандықтар мен агрокәсіпкерлік ең мүмкіншілігі зор және басымдық қатарында!  Әлемдегі жағдайды ескере отырып, азық-түлік қауіпсіздігінің сын-қатерлері қазір өзекті болып, азық-түлік пен ауылшаруашылық өнімдеріне деген қауіптер мен қажеттіліктер артып келеді.

Шетелдік студенттер агросектордағы жұмыстың ерекшеліктерін теория мен практикада тереңірек түсінуге бірегей мүмкіндік алады.  Ауыл шаруашылығының негізін білген түлектер бұл салада өз кәсібін, бизнесін немесе жобасын ашуда қиындыққа тап болмайды!

Болашағы бар мансап!
 Бірегей мүмкіндіктер!