ХАБАРЛАНДЫРУ!

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрінің 31наурыз 2011 жылы № 128 бұйрығымен бекітілген Ғылыми атақтар (қауымдастырылған профессор (доцент), профессор) беру ережесіне сәйкес, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрінің 15 маусым 2015 жылы № 380 бұйрығындағы өзгертулер мен толықтыруларды ескере отырып, Қазақ ұлттық аграрлық зерттеу университетінің Ғылыми Кеңесі, география ғылымдары кандидаты, Су ресурстары және мелиорация кафедрасының қауымдастырылған профессоры Махмудова Ляззат Камаловнаның Су ресурсы - 10409 мамандығы бойынша қауымдастырылған профессор (доцент) ғылыми атағын алу үшін дайындалған анықтамасы мен ғылыми еңбектерінің тізімін орналастырды.

Қосымша:

1. Ғылыми еңбектер тізімі.
  2. Ғылыми еңбектер тізімі 2-қосымша
  3. Су ресурстары мамандығы бойынша ғылыми қауымдастырылған профессор атағына үміткер туралы анықтама.