ХАБАРЛАНДЫРУ

Профессор ғылыми атағын алуға үміткер

07/11/2023

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрінің 31 наурыз 2011 жылы № 128 бұйрығымен бекітілген Ғылыми атақтар (қауымдастырылған профессор (доцент), профессор) беру ережесіне сәйкес, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрінің 15 маусым 2015 жылы № 380 бұйрығындағы өзгертулер мен толықтыруларды ескере отырып, Қазақ ұлттық аграрлық зерттеу университетінің Ғылыми кеңесі ветеринария ғылымдарының кандидаты, клиникалық ветеринариялық медицина кафедрасының профессоры Сиябеков Сәрсенбек Төреханұлының 40300 – Ветеринария мамандығы бойынша профессор ғылыми атағын алу үшін дайындалған анықтамасы мен ғылыми еңбектер тізімін орналастырды.

Қосымша:

1. Ғылыми еңбектер тізімі.

2. Ғылыми еңбектер тізімі

3. 40300 – Ветеринария мамандығы бойынша профессор атағын алуға үміткер жайлы анықтама.