"Ветеринария" факультетінің 1 курс студенті Шульга Кристина "Ұлы дала тілі-мәңгілік ел тұғыры" атты зияткерлік-танымдық Олимпиададана жүлделі орын иеленді

23 сәуір 2024 жылы  Қазақ  ұлттық аграрлық зерттеу университетінің "Ветеринария" факультетінің 1 курс орыс тобы ветеринария мамандығының студенті Шульга Кристина  Әль-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетінің Филология факультетінің А.Байтұрсынұлы атындағы қазақ тіл білімі кафедрасының қазақ тілі пәнінен ұйымдастырған "Ұлы дала тілі-мәңгілік ел тұғыры" атты Республикалық дәрежедегі  университеттер арасындағы зияткерлік-танымдық Олимпиадаға қатысып  ІІ дәрежелі диплом иеленді. Кристинаны және жетекшісі "Жалпы пәндер" кафедрасының аға оқытушысы Баянды Оспанованы шын жүректен құттықтаймыз.