«БИЗНЕС және ҚҰҚЫҚ» ЖОҒАРЫ МЕКТЕБІ ТАБЫСҚА БАСТАЙДЫ

✅ Қазақ ұлттық аграрлық зерттеу университетінің «Бизнес және құқық» Жоғары мектебінің ірге тасы 1963 жылы құрылған. Факультет бизнесті жүзеге асыру және заң қызметтерін көрсету, экономика, мемлекеттік басқару құрылымдарына бәсекеге қабілетті мамандар даярлайды.

✅ Факультет құрамында 3 кафедра бар:

• Х. Д.Чурин атындағы Менеджмент және агробизнесті ұйымдастыру кафедрасы;

• Есеп, аудит және қаржы кафедрасы;

• Құқық кафедрасы.

✅ 2022 жылдан халықаралық Master of Business Administration (МВА – Іскерлік Әкімшілік басқару магистрі) білім бағдарламасы жұмыс істейді. Онда АҚШ, Польша, Нидерланды, Түркия және т.б. елдердің профессорлары мен білікті оқытушылары ағылшын тілінде дәріс оқиды.

✅ ҚҰРМЕТТІ ЖАС ТҮЛЕКТЕР!

✅ Бізбен бірге заң және құқық саласыда сапалы білім алып, өздеріңіз үшін жаңа мүмкіндіктерді ашыңыздар!

✅ Қабылдау комиссиясы әрбір талапкердің сұрақтары бойынша толық жауап беріп, көмек көрсетуге дайын.

Тел.: +7 (727) 264-06-13

WhatsApp +7 747 264 08 54