🌐ҚазҰАЗУ-да Toastermasters’s presentation 🌐

TOASTMASTRERS INTERNATIONAL компаниясымен қонақ кездесуі
 MBA ҚазҰАЗУ Болашақ кәсіпкерлер форумы сериясы.

2023 жылғы 23 тамызда Қазақ ұлттық аграрлық зерттеу университетінде (ҚазҰАЗУ) шақырылған қонақ – Том Барктоске мырза, АҚШ-тың қатысуымен іс-шара өтеді. Toastmasters International клубының тұсаукесері Кәсіпкерлік пен тұрақты дамуға арналған MBA ҚазҰАЗУ Болашақ кәсіпкерлер форумы сериясы аясында өтеді.  Кездесуге студенттер, оқытушылар құрамы, жоғары оқу орындарының өкілдері қатысады.
Том Барктоске мырза Toastmasters Club Almaty тәлімгерлік қызметінің негізін қалаушы және директоры.  Оның назар аударатын бағыттары стратегиялық жоспарлауды жеңілдету және жүзеге асыру, көшбасшылықты дамыту, атқарушы коучинг және коммуникация дағдылары.
Toastmasters International халықаралық коммерциялық емес білім беру ұйымы болып табылады, оның мақсаты өз мүшелерінің коммуникация, көпшілік алдында сөйлеу және көшбасшылық дағдыларын дамыту болып табылады.  ұйымдағы оқу процесі ұйымның жергілікті, көбінесе ағылшын тілінде сөйлейтін клубтарына жүйелі түрде барудан және оларда шешендік өнер мен көшбасшылықты дамыту бағдарламаларын өтуден тұрады.

Миссиясы:
Toastmasters Club қолдаушы және позитивті оқыту тәжірибесін ұсынады, оның барысында клуб мүшелеріне қарым-қатынас пен көшбасшылық дағдыларды дамытуға мүмкіндік беріледі, бұл өзіне деген сенімділік пен жеке өсуге әкеледі.  Кездесулер берілген тақырып, сұрақ немесе жағдай (үстел тақырыптары) бойынша аяқасты 2-3 минуттық презентациялар төңірегінде ұйымдастырылады.
MBA/EMBA бағдарламасының үйлестірушісі – Рафис Абазов (Қазақстандағы Халықаралық жасыл және тұрақты даму институтының атқарушы директоры және ҚазҰАЗУ -дың шақырылған профессоры) да көпшілік алдында сөйлеу мен нетворкингтің маңыздылығын растады.  Ол мұндай жиындар SDG және жастар кәсіпкерлігін ілгерілету үшін өте маңызды деп санайды және LinkedIn негізін қалаушы Рид Хоффманның сөзін келтірді: «Өзіңді өзгертудің ең жылдам жолы - сіз болғыңыз келетін адамдармен байланысу».
Іс-шара ҚазҰАЗУ жанындағы «Жасыл және тұрақты даму» халықаралық институтының, Халықаралық ынтымақтастық департаментінің және ҚазҰАЗУ жанындағы MBA Агро бағдарламасының қолдауымен өтеді.
Жұмыс тобына тәжірибелік тәжірибесі мол басшылар, ҚазҰАЗУ ғалымдары мен қызметкерлері кіреді: Рафис Абазов (МВА бағдарламасының атқарушы үйлестірушісі-менеджері), Есбол Өміржанов (ВМИ директоры), Майя Сүйінчалиева (Green Campus үйлестірушісі) және Әлия Бақтыгереева (басшысы) маркетинг бөлімі).
Жобаның фасилитаторы – Абазов Рафис.
Жобаның үйлестірушісі Майя Сүйінчалиева.

Қосымша ақпарат:
Бұл презентациялар сериясы студенттер арасында кәсіпкерлік пен инновацияны дамыту үшін MBA және EMBA бағдарламасымен дайындалған.  Болашақ кәсіпкерлер форумында елімізде және шетелде оқу мүмкіндіктері, жеке тағылымдамадан өту, АӨК саласындағы халықаралық тәжірибеде оқыту, әлемнің жетекші агрокомпанияларында және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінде тағылымдамадан өту туралы ақпарат беріледі.  Сіздермен Польша, Нидерланды, АҚШ және Түркиядан келген халықаралық оқытушылар жұмыс істейді.
Өтетін орны: 1 аудитория, Вейгинген университетімен жұмыс институты, Қазақ ұлттық аграрлық зерттеу университеті, Алматы қ.
Уақыты: 19:00-21:00