ҚазҰАЗУ ПРОФЕССОР ОҚЫТУШЫЛАР ҚҰРАМЫ ПЕДАГОГИКАЛЫҚ КӘСІБИ ДЕҢГЕЙЛЕРІН АРТТЫРҒАНЫ ТУРАЛЫ СЕРТИФИКАТТАРҒА ИЕ БОЛДЫ

Сертификаттарды Қазақ ұлттық аграрлық зерттеу университетінің Басқарма Төрағасы-Ректордың орынбасары, экономика ғылымдарының кандидаты, профессор Қайырбаева Айнұр Елтайқызы табыстады.

✅ Профессор-оқытушылар құрамының педагогикалық біліктілігін шыңдау – оқыту және оқыту сапасын арттыру үшін жаңа білім алуға, сондай-ақ бұрын меңгерген кәсіби білімдерін, тәжірибелік біліктерін, дағдылары мен құзыреттерін қолдауға, кеңейтуге, тереңдетуге және жетілдіруге мүмкіндік беретін кәсіптік оқыту нысаны.

Осы мақсатта университетімізде 2023 жылдың 16-31 қазан аралығында «Педагогика және оқыту әдістемесі» бағдарламасы бойынша 72 сағаттық біліктілікті арттыру курсы жүргізілді.

✅ Курсты жүргізу үшін аса тәжірибелі маман, Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университетінің Педагогика және психология институтының цифрлі педагогі, профессор, педагогика ғылымдарының докторы Абсатова Марфуга Абсатқызы арнайы шақырылды.

✅ Біліктілікті арттыру курсының бағдарламасында ҚазҰАЗУ профессор-оқытушылар құрамы: - жоғары мектеп оқытушысы ретінде негізгі кәсіби-педагогикалық мәдениетті меңгеру қабілетін; - жоғары білім берудің жалпы мәселелерімен және жоғары мектеп педагогикасының теориялық және әдіснамалық негіздерін пайдалану дағдыларын; - қазіргі заманғы талдау,оқыту мен тәрбиелеуді жоспарлау, ұйымдастыру технологияларын пайдалану құзыреттілігін; - ЖОО білім беру үдерісінде оқытушы мен студенттің өзара әрекетінің субъект-субъектілі қарым-қатынас технологиясын меңгеруді үйренді.

✅ Курсты сәтті аяқтаған барлық профессор-оқытушылар құрамын құттықтай отырып, алдағы уақытта біліктілікті арттыру курсында алған жаңа білім беру әдістерін оқу процесінде тиімді қолдануларына тілектеспіз!

ҚазҰАЗУ Баспасөз қызметі